Подякуйте захисникам: «Алея героїв» з’явилися на Севастопольській площі
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Севастопольській площі у Києві з’явилася “Алея героїв” зі світлинами загиблих воїнів.
Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова.
Місце пам’яті створили на прохання дружин військовослужбовців, які загинули, захищаючи нашу країну від агресора.
Знаходиться локація навпроти Центру надання адміністративних послуг.

Окрім стендів з фотографіями героїв, там є білі листи, де охочі можуть залишити слова підтримки та подяки.