Посадовця КП на Київщині судитимуть за хабар від забудовника
Поділитися в
Копіювати посилання
Директора комунального підприємства однієї з селищних рад Київської області судитимуть за одержання хабаря від забудовника за видачу дозвільних документів.
За даними слідства, посадовець вимагав від забудовника 98 тисяч гривень.
За цю суму він обіцяв погодити технічні умови на облаштування підземних комунікацій для будівництва багатоквартирного житлового будинку.
У разі несплати бажаної суми чиновник погрожував відмовою видати необхідну документацію, що унеможливило б процес будівництва.
Чоловіка затримано під час одержання неправомірної вигоди.
Обвинувальний акт стосовно керівника направлено до суду за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).