Важка ніч: Повітряні сили показали роботу ППО, яка збивала російські ракети

Армія, Війна 09:02, 18.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Південь України та Хмельницька й Дніпропетровська область сьогодні були під атакою росіян, там інтенсивно працювали підрозділи ППО.

В ніч на 18 вересня в Україні оголошували масштабну повітряну тривогу. За даними розвідки, рф підіймала у небо стратегічні бомбардувальники, щоб атакувати Україну ракетами.

Повітряні сили були готові відбивати черговий напад агресора.

«Дякую захисникам неба за успішну бойову роботу 18 вересня!
Третя теж була. Разом — до перемоги!» — написав коментар до відео Микола Олещук, командувач ПС ЗСУ.

На відео видно, як небі над Дніпропетровщиною збили дві крилаті ракети. Командувач опублікував відео роботи IRIS-T та подякував бійцям за успішну бойову роботу.

Взагалі в ніч на понеділок ППО збили 18 з 24 іранських дронів та усі 17 ракет Х-101/Х-555/Х-55.

«Шахеди» летіли з двох напрямків: (Приморсько-Ахтарськ — рф та мис Чауда — ТОТ Крим). Усього зафіксовано 24 ударних БпЛА, у напрямку Миколаївської та Одеської областей.

18 ударних дронів знищено протиповітряною обороною по маршруту слідування.

Пуски крилатих ракет із стратегічних бомбардувальників Ту-95МС окупанти здійснили з Волгоградської області.

Залучено вісім бортів, зафіксовано пуски 17 крилатих ракет типу Х-101/Х-555/Х-55.

Усі 17 — знищено силами та засобами Повітряних Сил у межах Дніпропетровської, Полтавської та Хмельницької областей.

Нагору