Школи, дитсадки та лікарні: у Києві розпочали підготовку до опалювального сезону

Влада, ЖКГ 15:06, 12.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

У закладах соціальної сфери готуються до подачі тепла.

Рада оборони Києва ухвалила рішення про технічну та організаційну готовність до забезпечення теплом закладів соціальної сфери. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Мова йде про гарантований алгоритм оперативного підключення до тепла в разі потреби. Жодних невирішених питань у цьому плані не повинно бути», — сказав він.

Петро Пантелеєв. Фото Олексія Самсонова

Керівники теплопостачальних підприємств та організацій мають забезпечити готовність підключення систем теплопостачання у закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, дитсадках та школах, а також у соціально-медичних установах за заявками керівників.

Керівники закладів соціальної сфери мають підготувати відповідні заявки на підключення систем теплопостачання.

За словами Петра Пантелеєва, підвищення тарифів для населення за теплопостачання в цьому сезоні не буде, адже в Україні продовжує діяти мораторій.

Нагору