Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок вчетверте прибула до Києва

Влада 12:00, 11.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прибула до Києва з неоголошеним візитом.

Відвідування української столиці тримали в секреті з міркувань безпеки.

Глава німецького МЗС приїхала в Україну потягом з Польщі, у Києві на вокзалі її зустрів посол Німеччини Мартін Єгер.

Бербок вже пообіцяла Україні подальшу підтримку на шляху до ЄС, але наполягла на подальших реформам, зокрема, у боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, це вже четвертий візит Бербок до Києва з початку повномасштабного вторгнення.

Нагору