Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок вчетверте прибула до Києва
Влада 12:00, 11.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прибула до Києва з неоголошеним візитом.
Відвідування української столиці тримали в секреті з міркувань безпеки.
Глава німецького МЗС приїхала в Україну потягом з Польщі, у Києві на вокзалі її зустрів посол Німеччини Мартін Єгер.
Бербок вже пообіцяла Україні подальшу підтримку на шляху до ЄС, але наполягла на подальших реформам, зокрема, у боротьбі з корупцією.
Нагадаємо, це вже четвертий візит Бербок до Києва з початку повномасштабного вторгнення.