Дію «Картки киянина» пропонують поширити на маршрутки

Транспорт 13:01, 4.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителі столиці пропонують поширити дію «Картки киянина» на безкоштовний проїзд у маршрутках міста.

Відповідна ініціатива з’явилася на сайті Київської міської ради.

Як відзначає автор петиції Андрій Машков, власник картки киянина має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, це гарантується державою.

«В місті Києві приватні підприємці, які здійснюють діяльність в сфері перевезень пасажирів, уклали відповідні договори із КМДА, отже, таким чином вони теж є складовою частиною системи громадського транспорту міста», – наголосив він.

Тож, на переконання активіста, дія картки киянина має бути поширена на весь рухомий склад приватних перевізників. А маршрутки треба обладнати валідаторами для контролю кількості пільговиків, які користуються цим видом транспорту.

Нагору