У школах Києва продзвенів перший дзвоник
Поділитися в
Копіювати посилання
Попри повномасштабну війну, в Україні традиційно 1 вересня діти повернулися до школи, щоб розпочати новий навчальний рік. У Києві діти однієї зі шкіл теж повернутися за парти.
Як пройшло свято 1 вересня – читайте нижче.
Навчання під час війни дуже змінилося – обладнають укриття та проводять інструктаж з поводження під час повітряної тривоги.
Однак є те, що залишається незмінним у будь-які часи, і це щирі емоції учнів і вчителів.
Для першачків все ж влаштували маленьке свято, щоб діти відчути атмосферу Дня знань. На фото видно, що діти радіють, що знову зустрілись з однокласниками.
Додамо, що у Києві навчальний рік у столичних школах триватиме з 1 вересня до 31 травня. Формат навчання кожен заклад освіти обиратиме самостійно.






У Києві в школі відбувся перший дзвоник (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)