Зі столичних вулиць прибрали майже півтори тисячі вивісок
Поділитися в
Копіювати посилання
Спекотний серпень виявився спекотним для столичних комунальників і за кількістю демонтажів рекламних засобів, що були оформлені не за правилами та псували зовнішній вигляд вулиць.
За даними КП, за половину серпня у Києві демонтували 1491 незаконну конструкцію: 789 вивісок і рекламних засобів прибрали власники на вимогу Управління з питань реклами, 702 конструкції – демонтажні бригади КП.

Зокрема, рекламу впорядковували на вулицях:
- Каховській і Раїси Окіпної (Дніпровський район),
- проспекті Червоної Калини і вулиці Оноре де Бальзака (Деснянський район),
- вулицях Михайла Максимовича та Лятошинського (Голосіївський район),
- а також за іншими адресами Києва.
У “Київрекламі” зазначили, що проводять демонтажі незаконних конструкцій цілодобово щодня. Також фахівці Управління з питань реклами щодня перевіряють десятки звернень на розміщення вивіски або рекламного засобу від відповідальних підприємців.
