У парку “Совки” з’явився майданчик для гри в петанк
Поділитися в
Копіювати посилання
У Святошинському районі облаштували майданчик для гри в петанк, щоб кияни з родинами та друзями могли проводити час разом, спілкуватися та змагатися в дружній атмосфері.
Як зазначається, майданчик для гри в петанк з’явився в парку “Совки”. Киянам пропонують долучатись до гри, що бере свій початок із французького регіону Прованс. Правила можна прочитати на стенді, що встановлений поруч.
Зауважимо, майданчики для петанку облаштовують у столиці за ініціативи міської влади.
Приходити на майданчики для гри в петанк жителі можуть абсолютно безкоштовно. Кожен охочий зіграти може звернутися до відповідальної особи, контакти якої зазначені на стенді біля майданчику, та отримати спорядження для гри під заставу.
