Порушував ПДР та тікав від патрульних: у Києві затримали мотоцикліста на Harley-Davidson
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шевченківському районі Києва затримали мотоцикліста, який порушував правила дорожнього руху та намагався втекти від патрульних.
Про це повідомляє столична патрульна поліція.
Під час патрулювання інспектори помітили мотоцикл Harley-Davidson, водій якого неодноразово проїжджав перехрестя на червоне світло, чим наражав на небезпеку не тільки себе та пасажира, а й інших учасників дорожнього руху.
Патрульні вирішили негайно його зупинити, однак той спробував втекти.
Після нетривалого переслідування поліцейські наздогнали порушника. Як виявилось, 24-річний водій не мав права керувати цим транспортним засобом й у нього відсутні документи на мотоцикл.
Також з’ясувалося, що номерний знак належить іншому транспортному засобу.
На порушника склали відповідні адмінматеріали та відсторонили його від керування.