Порушував ПДР та тікав від патрульних: у Києві затримали мотоцикліста на Harley-Davidson

Дороги, Поліція 13:08, 5.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Шевченківському районі Києва затримали мотоцикліста, який порушував правила дорожнього руху та намагався втекти від патрульних.

Про це повідомляє столична патрульна поліція.

Під час патрулювання інспектори помітили мотоцикл Harley-Davidson, водій якого неодноразово проїжджав перехрестя на червоне світло, чим наражав на небезпеку не тільки себе та пасажира, а й інших учасників дорожнього руху.

Патрульні вирішили негайно його зупинити, однак той спробував втекти.

Після нетривалого переслідування поліцейські наздогнали порушника. Як виявилось, 24-річний водій не мав права керувати цим транспортним засобом й у нього відсутні документи на мотоцикл.

Також з’ясувалося, що номерний знак належить іншому транспортному засобу.

На порушника склали відповідні адмінматеріали та відсторонили його від керування.

Нагору