У Києві судитимуть чиновника за вимагання з автоперевізників
Поділитися в
Копіювати посилання
ДБР викрило одного із заступників начальника департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації. Він шантажем вимагав із міських перекладачів гроші за безпечну роботу на маршрутах.
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
Як встановили детективи, чиновник розробив схему, за якою перевізники мають сплачувати щоденну фіксовану плату з кожного із сотень київських автобусів. Тарифи були такими: 100 тисяч доларів за безперешкодну підприємницьку діяльність та 120 тисяч – за продовження договорів на перевезення пасажирів. Водночас, згідно з умовами воєнного стану, київська влада мала автоматично продовжити дію цих договорів до кінця війни. Співробітники ДБР і раніше фіксували факти незаконної наживи чиновника – перевізник передавав йому гроші понад три рази, сума перевищує 270 тисяч доларів.