У Києві судитимуть чиновника за вимагання з автоперевізників

 Поділитися

Поділитися в

ДБР викрило одного із заступників начальника департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації. Він шантажем вимагав із міських перекладачів гроші за безпечну роботу на маршрутах.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Як встановили детективи, чиновник розробив схему, за якою перевізники мають сплачувати щоденну фіксовану плату з кожного із сотень київських автобусів. Тарифи були такими: 100 тисяч доларів за безперешкодну підприємницьку діяльність та 120 тисяч – за продовження договорів на перевезення пасажирів. Водночас, згідно з умовами воєнного стану, київська влада мала автоматично продовжити дію цих договорів до кінця війни. Співробітники ДБР і раніше фіксували факти незаконної наживи чиновника – перевізник передавав йому гроші понад три рази, сума перевищує 270 тисяч доларів.

Нагору