У Києві розпочали реконструкцію підземного пішохідного переходу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У рамках будівельних робіт на Шулявському шляхопроводі у Києві розпочали реконструкцію підземного пішохідного переходу. Роботи проходять на транспортній розв’язці на перетині проспекту Берестейського з вулиці Вадима Гетьмана.
Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА.
Реконструкція передбачає відновлення електричних мереж і внутрішніх насосів із відкачування води з переходу, а також заміну сходів. Також облаштують ліфтові підйомники і накриття виходів із підземного переходу.