Росіяни вбили більше 170 жителів Києва з початку повномасштабного вторгнення — Кличко

Війна, Влада 09:03, 10.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що з початку повномасштабного вторгнення в столиці загинуло більше 170 містян.

«У нашому місті понад 400 житлових будинків зруйновано та понад 170 людей загинуло мирного населення», — заявив Кличко.

Мер нагадав, що серед загиблих — семеро дітей.

«Путіну потрібна територія, йому ми, українці, не потрібні. Тому він вбиває мирне населення», — заявив мер.

Нагору