Шевченківський суд Києва працює в штатному режимі після вибухів у ньому
Поділитися в
Копіювати посилання
Шевченківський районний суд Києва заявив, що працює в штатному режимі після вибухів у ньому, які відбулися 5 липня.
Про це йдеться в повідомленні суду, передають Українськi Новини.
“У зв’язку із подіями, що відбулись 05 липня 2023 року в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва, повідомляємо, що суд працює в штатному режимі”, – йдеться в повідомленні.
Судові засідання проводяться згідно плану.
Як повідомляли Українськi Новини, наразі невідомо, як потрапила вибухівка у Шевченківський райсуд Києва.
Вибух пролунав у приміщенні суду у Шевченківському районі.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, спецпризначенці, вибухотехніки та кінологи.
Після вибуху у Шевченківському районному суді Києва у районі будівлі було перекрито рух транспорту.
Вибух влаштував підозрюваний, справа якого розглядається 8 років.
Спочатку він влаштував вибух в теалеті, а потім в кімнаті для конвоювання.
Під час штурму працівників поліції підозрюваний підірвав себе.