Київ накрила потужна буря: у місті часткові відключення світла

Природа 17:50, 2.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вдень, 2 червня, Київ та область накрила потужна буря, почалася гроза. Внаслідок цього частина регіону залишилася без світла.

Про це повідомила Київська міська державна адміністраціїКиївська обласна військова адміністрації та ДТЕК. Як зазначається, місця можливих підтоплень моніторять гідрослужби “Київавтодору”. Напередодні у занижених місцях додатково очистили зливостоки.

“Загалом комунальна корпорація має 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів для ремонту й очищення системи зливової каналізації. Зокрема, мотопомпи, гідромонітори, насосні станції”, – розповіли в КМДА.

Укргідрометцентр повідомив, що в найближчу годину, зі збереженням до кінця доби 2 червня, слід очікувати грозу та пориви вітру 15-20 м/с. Рівень небезпечності оголошено жовтий.

Водночас через грозу вже є часткові відключення у Подільському, Оболонському та Святошинському районах столиці та Фастівському і Бучанському районах Київщини.

“Енергетики ДТЕК перейшли у посилений режим роботи та працюють 24/7, аби якомога швидше ліквідувати наслідки негоди. Складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі”, – йдеться в повідомленні ДТЕК.

Мешканці столиці та регіону публікують безліч відео та фото бурі.

Нагору