На Михайлівській площі відбудеться акція “Кров для ЗСУ”

Акція, Армія 09:00, 2.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Цієї суботи, 3 червня, на Михайлівській площі відбудеться акція “Кров для ЗСУ”.

Про це повідомляє Солом’янська РДА.

Для охочих поділитись своєю кров’ю з військовими на Михайлівській площі працюватиме  Донормобіль , марки Renault оснащений усім необхідним: трьома кріслами, лабораторією, холодильниками для зберігання матеріалу та генератором на випадок відсутності світла.

Донору потрібно лише взяти із собою документи та завчасно підготуватися до здачі крові.

У заході візьмуть участь військові батальйонів РДК, БДК, польський добровольчий корпус , лідери думки, волонтери, спортсмени.

Благодійник пригощатимуть донорів і прередаватимуть кошти з продажі страв на загальний збір для придбання автівок військовим польського добровольчого корпусу.

  • Акція відбудеться у суботу 03.06 , з 10:00 -16:00.
Нагору