У Солом’янському районі пройшов Відкритий кубок міста зі спортивної гімнастики + ФОТО

Спорт 20:31, 24.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Понад 50 спортсменів з усієї України взяли участь у першому Відкритому кубку міста Києва зі спортивної гімнастики, який пройшов 22 квітня у гімнастичній залі ЦСКА на вул. Уманській, 7А Солом’янського району.

Серед учасників були діти від 11 років і старші. Гімнасти з Києва, Харкова, Дніпра, Житомира, Кропивницького, Черкас та інших міст України змагалися в особистій першості в багатоборстві та на окремих приладах.

Під час змагань спортсмени показали свої найкращі навички та змагалися за перемогу.

Захід проводився Незалежною федерацією спортивної гімнастики 𝐈𝐧𝐝𝐞𝐩𝐞𝐧𝐝𝐞𝐧𝐭 𝐅𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐨𝐟 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭𝐬 𝐆𝐲𝐦𝐧𝐚𝐬𝐭𝐢𝐜𝐬 та Департамент молоді та спорту м.Києва.

Нагору