У ЗСУ розповіли, чи виснажили атаки росіян дронами і ракетами українську ППО

Армія, Безпека 20:07, 22.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Атаки агресорки Росії по критичній інфраструктурі “Shahed” та крилатими ракетами суттєво виснажили українські сили протиповітряної оборони.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

“Атаки по критичній інфраструктурі “Шахедами” та крилатими ракетами суттєво, скажімо так, виснажили нашу ППО. Нам потрібно постійно її підсилювати”, – сказав він

За його словами, посилення ППО почалося “не вчора”. ЗСУ має весь спектр обіцяного партнерами західного озброєння.

“Щоб пазл склався, його треба доповнити ще F-16. Зрозуміло, що цього очікують і пілоти, і вся Україна”, – наголосив Ігнат.

Нічні атаки безпілотників

Увечері 21 квітня близько 19.00 окупанти атакували Україну з південно-східного напрямку ударними дронами-камікадзе. Знищено чотири із п’яти безпілотників.

У ніч проти 21 квітня російська армія запустила по Україні близько 10 дронів-камікадзе. З яких вісім вдалося знищити. Сталися влучання на Вінниччині та Полтавщині.

Також у ніч проти 21 квітня на підльоті до Києва було виявлено і збито близько восьми російських безпілотників. Ворог міг використати нову партію іранських БПЛА Shahed.

Російські окупанти запустили 26 дронів-камікадзе по Україні 19 квітня, 21 з яких українським військовим вдалося збити.

Нагору