З Київського метро дівчину забрала швидка
Суспільство 15:40, 14.01.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 14 січня, на станції метро “Васильківська” у Києві сталося НП – дівчина знепритомніла. У Мережі з’явилася інформація, що дівчину зі станції метро забрала “швидка” допомога.
У поліції Києва новинам “Сьогодні” підтвердили, що такий інцидент справді був у столичній підземці.
Дівчина – гіпертонік. Вона 2001 року народження. На станції метро “Васильківська” їй стало погано – сильно піднявся тиск. Їй на місці надали першу медичну допомогу та відвезли до лікарні. Але дівчина свідомість не втрачала, – розповіли у поліції Києва.