
На Софійській площі відбулася масова бійка. Причини конфлікту невідомі, але очевидці встигли зафіксувати видовище.
Про це повідомив Telegram-канал “Київ Оперативний”.
Очевидці у коментарях зазначили, що близько 22:00 чоловіки ходили та просто фотографувалися біля локацій.
“Невже не можна нормально зустріти Новий рік в урочистій атмосфері, з нормальними думками в голові?” – пишуть у коментарях під відео.
Н авідео видно, як група чоловіків штовхаються, махають кулаками та ногами. У коментарях користувачі припускають, що це чубляться між собою індуси. Відзначають також, що штовханина швидко закінчилася.

