31 травня у школах Києва пролунає останній дзвоник, — КМВА
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цьогоріч школи не припиняли освітній процес, не змінювали терміни канікул та працювали за освітніми програмами відповідно до графіка.
Видавати документи про освіту пропонується відповідно до такого графіка:
▫️з 31 травня до 7 червня – свідоцтво про здобуття початкової освіти;
▫️з 13 до 19 червня – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти;
▫️з 20 до 26 червня – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.