Із першого квітня на Київщині заборонять ловити рибу
Природа 13:53, 27.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Із 1 квітня 2024 року на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Водночас на Київському, Канівському, Кременчуцькому та Кам’янському — 8 квітня.
Риболовля у цей період дозволяється лише з берега за межами нерестовищ гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом із однією штучною приманкою.
Джерело – Держагенство меліорації та рибного господарства України