113 квартир у шести будинках: у Києві затверджено фонд житла для ВПО

Війна, Влада 20:03, 22.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Столична міськрада затвердила Перелік житлових приміщень фонду житла, призначеного для тимчасового проживання в Києві внутрішньо переміщених осіб (ВПО). До нього увійшли 113 квартир у шести будинках на території трьох районів міста. При цьому, депутатський корпус Київради розкритикував роботу КМДА в даному напрямку. Зокрема, народні обранці вказували на те, що міська влада передбачила замало квартир для розселення сімей багатодітних ВПО і що дане рішення неможливо буде виконати через окремі пункти щодо розподілу обов’язків чиновників. Але на кінцевий результат дані претензії ніяк не вплинули.

18 травня 2023 року столична міськрада підтримала проєкт рішення “Про затвердження Переліку житлових приміщень фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у Києві” (№08/231-185/ПР від 8 лютого 2023 року).

Суб’єктом подання цього документу виступив Департамент будівництва та житлового забезпечення Київської міськдержадміністрації (КМДА). У сесійній залі за погодження даного проєкту рішення проголосували 78 депутатів.

Нагору