Звільняв Лиман: в бою з окупантами загинув український захисник Віталій Киркач-Антоненко

Суспільство 14:02, 11.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

9 листопада на Сватівському напрямку загинув військовослужбовець територіальної оборони та житель села Майдан, що на Донеччині, Віталій Киркач-Антоненко.
Про це повідомила дружина загиблого Наталія Киркач-Антоненко.
Віталій був родом зі Слов’янська. Пішов обороняти нашу країну ще в перший день повномасштабної війни. Військовослужбовець ніс службу і на Донецькому напрямку. Зокрема у населених пунктах Лиман та Зелений клин.
У чоловіка залишилася дружина, яка наразі чекає на первістка.

Вітасик залишив мені найголовніший подарунок який тільки може бути в цьому світі – маленьку дитинку, яка живе в мені. Сподіваюсь через пів року вона народиться і подивиться на мене його добрими і ніжними батьківськими очима, – написала дружина.

Наталія розповіла, що зустріла коханого у 2004 році під час виборів. За її словами, Віталій понад усе любив Україну. Служіння їй були завжди для нього на першому місці.

Наша спільна проукраїнська позиція зблизила нас на все життя. Моє серце розривається від спустошення і жаху перед майбутнім життям в якому немає найсвітлішою людини, яку я колись зустрічала в житті, – написала вдова й додала, ща наші воїни помстяться за кожного, хто віддав своє життя заради майбутнього України.

Раніше ми розповідали, що під час звільнення Донбасу загинув боєць із Василькова Олександр Кутовий.
44.ua у Телеграмі: термінові, актуальні, превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору