Зусиллями прокуратури суд повернув столиці квартиру у Шевченківському районі Києва вартістю майже 4 млн гривень

Прокуратура 11:10, 12.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Прокурори Шевченківської окружної прокуратури міста Києва у суді домоглися передачі територіальній громаді двокімнатної квартири по вулиці Половецькій.

Власником житла був самотній киянин, який помер, не маючи спадкоємців. Після смерті чоловіка його квартира мала б перейти до комунальної власності як відумерла спадщина.

Однак, внаслідок шахрайства вона була зареєстрована за фізичною особою та в подальшому незаконно відчужена.Наразі рішення суду виконано, квартиру зареєстровано за територіальною громадою міста Києва.

Крім того, у Голосіївському районному суді міста Києва органами прокуратури підтримується публічне обвинувачення відносно державного реєстратора прав власності на рухоме майно, який протиправно зареєстрував за шахраями право власності на цю квартиру.

Нагору