Зухвалий розбійний напад на військовослужбовця у центрі столиці – столичні слідчі скерували до суду обвинувальний акт + ФОТО

Кримінал 15:03, 19.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У лютому поточного року до Шевченківського управління поліції звернувся військовослужбовець з заявою про пограбування. Правоохоронці встановили, що двоє чоловіків напали на військового зі спини та вдарили цеглиною по голові, від чого він втратив свідомість. Коли потерпілий отямився, то виявив, що у нього зник мобільний телефон, гаманець та золота каблучка.

Нападниками виявились: 44-річний харків’янин та 39-річний мешканець столиці. Одного із фігурантів правоохоронці затримали неподалік місця події, його спільника – на лівому березі міста.

Слідчі Шевченківського управління поліції, за процесуального керівництва окружної прокуратури, повідомили їм про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України – розбій.

Наразі досудове розслідування завершено. Слідчі скерували обвинувальний акт до Шевченківського районного суду міста Києва. Їм загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагору