ЗСУ вивели з ладу 1 550 окупантів за добу: Генштаб оновив дані втрат ворога

Війна 08:12, 5.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

ЗСУ вивели з ладу 1 550 окупантів за добу: Генштаб оновив дані втрат ворога

Українські захисники продовжують ефективно нищити ворога. За минулу добу Сили оборони вивели з ладу 1 550 окупантів, а загальні втрати живої сили противника від лютого 2022 року вже перевищили 1,37 мільйона осіб.

Як повідомив Генеральний штаб Збройних Сил України, загальні бойові втрати особового складу російської армії з початку повномасштабного вторгнення становлять близько 1 370 890 військових.

Окрім живої сили, за добу українські підрозділи знищили значну кількість ворожої техніки. Серед неї: 2 танки, 8 бойових броньованих машин та 68 артилерійських систем. Також агресор недорахувався 2 реактивних систем залпового вогню та 1 засобу протиповітряної оборони.

Крім того, серед уражених об’єктів — 14 наземних робототехнічних комплексів, понад 2 000 безпілотних літальних апаратів, 329 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, а також 2 одиниці спеціальної техніки.

Водночас Сили безпілотних систем (СБС) ЗСУ звітують про свої здобутки. Лише за п’ять місяців поточного року підрозділи цього угрупування уразили 174 засоби протиповітряної оборони російських загарбників.

Серед підтверджених цілей — зенітні ракетні комплекси, радіолокаційні станції та засоби радіоелектронної боротьби. Саме вони забезпечували виявлення повітряних цілей, наведення ракет та прикриття військ противника.

«Понад 5,4 млрд доларів — це грошовий еквівалент втрат, яких противнику завдали підрозділи угруповання Сил безпілотних систем лише за п’ять місяців 2026 року», — додали в СБС.

ЗСУ вивели з ладу 1 550 окупантів за добу: Генштаб оновив дані втрат ворога

Нагору