ЗСУ вдарили по об’єктах у трьох регіонах Росії: заява Зеленського
Поділитися в
Копіювати посилання
Цієї ночі українські військові завдали ударів по кількох важливих об’єктах на території Росії, зокрема в глибокому тилу. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Глава держави зазначив, що «далекобійні санкції» успішно спрацювали у Ростовському регіоні. Там уражено експортний термінал, розташований приблизно за 250 кілометрів від лінії фронту.
Наші далекобійні санкції спрацювали у Ростовському регіоні. Уражено експортний термінал приблизно за 250 кілометрів від лінії фронту, – поінформував він.
Також, за словами президента, «дипстрайки» застосовувалися по нафтових об’єктах у Ярославському регіоні та Удмуртській Республіці. Об’єкти в Удмуртії знаходились на відстані близько 1300 кілометрів від державного кордону України, що підкреслює значний радіус дії українських засобів ураження.
Володимир Зеленський наголосив, що ці дії є частиною стратегії щодо зниження можливостей Росії фінансувати війну.
Виконується план далекобійних санкцій та знижуємо можливості Росії фінансувати війну. Дякую нашим воїнам Сил оборони України за влучну роботу там, що ще зовсім нещодавно було глибоким російським тилом. Нашими відповідями ми повертаємо війну в Росію, щоб зрештою у достойного миру був шанс, – зазначив глава держави.
За даними ЗМІ, в Удмуртії ціллю атаки була нафтобаза «Горизонт», а у Ростовській області уражена портова інфраструктура. Раніше «ВК» повідомляло, що Збройні Сили України вже вразили одне з важливих воєнних підприємств у російському Кірові.