ЗСУ ліквідували 880 окупантів та пів сотні артсистем за добу
Поділитися в
Копіювати посилання
Сили оборони України за добу ліквідували ще 880 російських окупантів та пів сотні ворожих артилерійських систем. Загальні втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення перевищили 1,35 мільйона особового складу.
Як повідомив Генеральний штаб ЗСУ, станом на 22 травня 2026 року, від 24 лютого 2022 року загальні бойові втрати противника орієнтовно склали:
- особового складу — близько 1 353 860 (+880) осіб;
- танків — 11 944 (+1);
- бойових броньованих машин — 24 594 (+3);
- артилерійських систем — 42 511 (+57);
- РСЗВ — 1 798 (+1);
- засоби ППО — 1 390 (+1);
- літаків — 436 (+0);
- гелікоптерів — 353 (+0);
- наземні робототехнічні комплекси — 1 440 (+4);
- БПЛА оперативно-тактичного рівня — 304 659 (+1 872);
- крилаті ракети — 4 632 (+0);
- кораблі / катери — 33 (+0);
- підводні човни — 2 (+0);
- автомобільна техніка та автоцистерни — 98 205 (+135);
- спеціальна техніка — 4 207 (+0).
За словами Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського, Росія втрачає в 7-9 разів більше загиблими, ніж Україна. Наразі втрати РФ на фронті перевищують українські в 3,5 рази.
Загиблими, залежно від дня, різниця може становити 7 разів і навіть 9 разів, іноді так буває.
Генерал Сирський також додав, що зараз робиться все можливе, аби мінімізувати втрати українських військ. Водночас Сили оборони збільшують темпи знищення ворога.