Зникла безвісти у самих шкарпетках: на Київщині розшукали жінку

Поліція 09:33, 30.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про зникнення 38-річної жінки з Гостомеля повідомили її родичі.

Пізно увечері у п’ятницю, 27 жовтня, до Бучанського управління поліції Київщини надійшло повідомлення від рідних про те, що жінка пішла з дому і не повернулась.

На пошуки зниклої були оперативно залучені підрозділи поліції Київщини.

Вона пішла з дому напіводягнена, на ногах у Богдани Хорошун були лише шкарпетки.

Завдяки розголосу та поширенню інформації у ЗМІ жінку виявили правоохоронці Вишгородського управління поліції Київщини. Це сталось під час патрулювання в селі Феневичі.

На щастя, жертвою злочину вона не стала.

Нагору