Зникла безвісти у самих шкарпетках: на Київщині розшукали жінку
Поліція 09:33, 30.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про зникнення 38-річної жінки з Гостомеля повідомили її родичі.
Пізно увечері у п’ятницю, 27 жовтня, до Бучанського управління поліції Київщини надійшло повідомлення від рідних про те, що жінка пішла з дому і не повернулась.
На пошуки зниклої були оперативно залучені підрозділи поліції Київщини.
Вона пішла з дому напіводягнена, на ногах у Богдани Хорошун були лише шкарпетки.
Завдяки розголосу та поширенню інформації у ЗМІ жінку виявили правоохоронці Вишгородського управління поліції Київщини. Це сталось під час патрулювання в селі Феневичі.
На щастя, жертвою злочину вона не стала.