Знову плюс 33: синоптики розповіли про погоду у столиці
Поділитися в
Копіювати посилання
Дощів киянам у середу не варто чекати.
Синоптики повідомляють, що два дні підряд у Києві температура б’є рекорди. І є всі шанси, що і 30 серпня буде рекордним, бо температура, як на екваторі — вдень 31-33°.
Також кияни можуть хіба що трохи позаздрити мешканцям західних регіонів країни, де очікується дощ. У столиці буде мінлива хмарність, без опадів.
У Центрі громадського здоров’я МОЗ нагадують, що така погода може негативно вплинути на здоров’я. І радять дотримуватися простих порад, які допоможуть покращити самопочуття у спекотний період:
уникайте перебування на вулиці у пікові години активності Сонця;
віддавайте перевагу легкому та вільному одягу;
пийте достатньо води;
мінімізуйте вживання жирної та важкої їжі;
перебувайте у прохолодному місці, дбайте про охолодження помешкання.
Зверніть увагу, 30-31 серпня надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Тож, зважайте, що необачно викинутий недопалок у суху траву може спричинити пожежу.