Знайшов “клад”: у Києві затримали наркоторговця з великою партією психотропів, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві затримали чоловіка з двома кілограмами наркотиків. Про це повідомила поліція.
Працівники кримінальної поліції Деснянського управління отримали інформацію про 43-річного чоловіка, який займається збутом заборонених речовин у столиці.
Затримали його у Шевченківському районі по дорозі до хостелу з двокілограмовим пакунком мефедрону. Він відкопав цей пакет у парку.
У хостелі, де проживає чоловік, провели обшук та вилучили розфасовані наркотики та ваги.







Чоловіка повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 КК (зберігання та збут наркотиків в особливо великих розмірах). Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
На час слідства він перебуватиме під вартою.
Джерело: 44.ua