Змерзла і блукала нічною вулицею: патрульні врятували 86-річну киянку, яка загубилася в місті

Поліція 08:34, 14.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Столичні патрульні під час нічного чергування повернули додому 86-ти річну громадянку, яка загубилася.

У неділю у поліції Києва пролунав дзвінок. Небайдужі громадяни повідомили патрульним про жінку, яка блукала нічною вулицею.

Йшлося про Поділ.

«Ми швидко прибули за вказаною адресою та виявили громадянку. Патрульні поспілкувалися з містянкою та з’ясували, що вона заблукала й не може знайти дорогу додому», — розповіли згодом інспектори.

Інспектори заспокоїли пані, а потім посадили до службового авто, де вона зігрілася. Тим часом хлопці зʼясували, де вона проживає та доставили її додому.

 

 

Нагору