Зламали замок та не пускають комісію Мінкульту: прибічники УПЦ МП увірвалися на територію Лаври, – ФОТО, ВІДЕО

Суспільство 11:12, 30.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Представники УПЦ МП досі перебувають в Києво-Печерській лаврі, хоча 29 березня мали її звільнити, оскільки закінчився договір оренди. Крім того, віряни УПЦ МП не пустили комісія Міністерства культури на територію Лаври для перевірки двох будівель.
Про це повідомляє фотограф Ян Доброносов.

Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Скоріше долучайтесь та читайте про всі події Києва, Київщини та України.
Віряни УПЦ МП заблокували доступ комісії Мінкульту до Києво-Печерської лаври. Вони заявили, що буцімто не пустять державних службовців на територію святині, доки не з’явиться так зване "рішення суду".

Крім того, як заявив намісник монастиря Павло (Лебідь), відомий як Паша Мерседес, вони мають намір відсудити гроші, нібито витрачені на будівництво у Лаврі.

Ми не є противниками закону, але я ще сьогодні готую документи до суду, нехай вони нам повернуть кошти, які я витратив за 29 років намісництва. Те, що ви зараз бачите, – тут нічого не було, – сказав Павло Лебідь.

Ми писали раніше про те, що 29 березня Українська православна церква (УПЦ) Московського патріархату має залишити Києво-Печерську лавру. Від самого ранку біля святині збираються тисячі вірян. Там триває остання служба УПЦ МП.
Джерело: 44.ua

Нагору