Життя серед бруду та пляшок з алкоголем: у Києві правоохоронці забрали двох дітей у горе-матері, – ФОТО

Суспільство 11:25, 15.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві равоохоронці спільно із соцпрацівниками вилучили двох неповнолітніх дітей та помістили до лікарні. Вони жили а нтисанітарії, а мати та бабуся постійно пиячили, тож 9-річний хлопчик сам доглядав 3-місячного брата.
Про це повідомили в пресслужбі Поліції Києва.

Ще більше важливих та актуальних новин Києва, області та України на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.
В квартиру, що знаходиться в Подільському районі столиці правоохоронці потрапили невипадково. Пильні сусіди поскаржилися на гучні звуки у пізній час доби, які лунали за стіною. На виклик приїхали патрульні, які й виявили в жахливих умовах двох діток.

3-місячний хлопчик та його 9-річний брат близько двох днів перебували у квартирі в антисанітарних умовах, доки їх мати та бабуся розпивали алкоголь із новим знайомим в його оселі, – зазначають правоохоронці.

В квартирі був суцільний безлад, бруд та антисанітарія, розкидані речі та пляшки із спиртними напоями.

Правоохоронці, спільно із соцпрацівниками, вилучили дітей та помістили до лікарні. Там вони знаходитимуться, поки профільні служби не вирішать їх подальшу долю.

На матір чекає адміністративна відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання дітей, – додають в поліції.

Ми писали раніше, що у Києві на Троєщині поліція виявила сім’ю, де батьки не приділяють належної уваги своїм дітям.
Також повідомляли про те, що у Києві правоохоронці спільно з соцпрацівниками вилучили з неблагополучної сім‘ї 4-місячного малюка. У квартирі, де мешкав хлопчик, були безлад та антисанітарія, що загрожувало життю та здоров’ю малюка.
Джерело: 44.ua

Нагору