Життя переможе: у Києві у родини військового народилася трійня, – ФОТО

Суспільство 14:11, 10.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Перинатальному центрі Києва у родини військового Юрія Копеця народилася трійня хлопчиків.
Про це повідомило Командування Об’єднаних Сил ЗСУ України. 
Привітати новоспечених батьків з поповненням прийшли командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, побратими й посестри, родичі та друзі.
Батьки новонароджених хлопчиків зізналися: новиною про трійню хлопчиків спочатку були шоковані, але потім не стримували сліз щастя.

Перш за все у нас був шок, пізніше на очах з’явилися сльози радості. Відчуття – не передати словами. Дякуємо Богові за такий подарунок! Ми будемо робити все для того, аби наші хлопчики жили в злагоді, добробуті та безпеці, – зауважили Тетяна та Юрій Копець.

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України Сергій Наєв відмітив – попри те, що українські військові мужньо та самовіддано захищають Батьківщину, допомагають постраждалим від наслідків війни, беруть участь у відновленні критичної інфраструктури, вони ще й знаходять час на кохання, одружуються, народжують дітей, продовжуючи козацький рід.

Марку, Святославу й Захару міцного здоров‘я, гарної долі та мирного неба. Впевнені, що дітки, які народжуються у такий час, виростуть найщасливішими, адже саме заради них ми зараз стаємо сильнішими, єднаємося і боремося за наше майбутнє у незалежній Україні, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Так, з початку повномасштабної агресії росії проти нашої країни, у столиці з’явилося на світ понад 6000 малюків, серед яких близько ста двійнят й одна трійня.
Раніше ми розповідали, що на відпочинок та реабілітацію до Прикарпаття вирушило півсотні дітей з Білоцерківського та Обухівського районів.
Слідкуйте за оперативними новинами на нашому Telegram-каналі. Тільки перевірена інформація
Джерело: 44.ua

Нагору