Жителі Оболоні протестують проти забудовника + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

В Оболонському районі Києва мешканці Мінського масиву вийшли на акцію протесту, щоб привернути увагу до проблеми забудови.

Фотографії з місця подій оприлюднені в Telegram-каналі “Столиця”, передають “Коментарі”. Організатори мітингу повідомили, що акцією протесту намагаються перешкодити знесенню торгового центру “Полярний”.

Замість цього будинку забудовник планує будівництво п’ятибагатоповерхових будинків на більш ніж тисячу квартир. Справа в тому, що вулиця Калнишевського повністю забита автомобілями. Також забиті автомобілями всі двори поруч. Ще тисяча машин створять колапс на дорогах. Крім того, повідомляється, що новобудови планують підключити до старих комунікацій, які не справляються навіть з нинішнім навантаженням.

Відзначається, що в годину пік жителі Мінського масиву змушені пропускати по три-чотири автобуси маршруту №99, який з’єднує масив з метро, ​​а місцеві школи і дитячі сади є найбільш завантаженими на Оболоні. Паралельно з протестом кияни збирають підписи за петицію до столичної мерії.

Нагору