Жителі Київщини вже обміняли близько 1 млн ламп розжарювання на світлодіодні LED-лампи

 Поділитися

Поділитися в

Наразі у відділеннях Укрпошти залишаються необміненими понад 200 тис. світлодіодних LED-ламп, повідомляє Київська ОВА.

У сільській місцевості області найближчим часом заміна ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи завершується.

Реалізація даного проєкту продовжиться в містах Бровари, Обухів, Вишгород, Буча, Ірпінь, Яготин, Фастів, Бориспіль та ін.

Мета програми з обміну лампочок − зменшити навантаження на енергосистему України.

За оцінками фахівців, перехід на світлодіодні лампи допоможе споживати на 7-10% менше електроенергії в моменти пікового навантаження, тобто заощадити близько 1 гігават електроенергії. Завдяки сучасним LED-лампам українці зможуть зменшити й рахунки за електроенергію.

Нагору