Жорстоко побив велосипедиста через зауваження щодо зупинки на велодоріжці: поліцейські Києва скерували до суду обвинувальний акт відносно водія Mercedes
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, у вересні минулого року 44-річний підприємець припаркував позашляховик на велосипедній смузі на вулиці Межигірський, заблокувавши рух двоколісному транспорту.
Після зауваження з боку велосипедиста, водій відреагував агресивно та завдав потерпілому кілька ударів кулаком у голову та груди, внаслідок чого останній упав на асфальт, вдарився головою та знепритомнів.
Надалі обвинувачений, усвідомлюючи, що потерпілий перебуває у небезпечному для життя стані, відтягнув непритомного велосипедиста на узбіччя дороги й поїхав.
Унаслідок нападу, 40-річного киянина було госпіталізовано з тяжкими тілесними ушкодженнями – закритою черепно-мозкової травмою, переломом скроневої кістки. Його реабілітація триває й досі.
