Жорстоке побиття в Києві: двом чоловікам загрожує тюремний термін
Кримінал 10:03, 7.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Святошинському районі двоє киян після застілля біля будинку на вулиці Порика запросили 42-річного перехожого до себе. Вранці жорстоко його побили та залишили непритомним біля ліфта.
Нападникам 39 і 40 років. Їх затримано, їм загрожує до 8 років позбавлення волі.
