“Жодне фото та відео не передасть, що я бачила тут”: пані прем’єр-міністр Молдови відвідала Київщину, – ФОТО

Політика 15:33, 6.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Прем’єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця побувала у Бучі та Ірпені Київської області, засудила вторгнення армії рф в Україну, наголосивши, що Молдова залишається партнером та другом сусідньої країни.
Про це повідомляє NewsMaker.
Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Скоріше долучайтесь та читайте, щоб бути в курсы всіх подій та нічого не пропустити.

Я побувала і в Бучі, і в Ірпені. На власні очі бачила будинки, школи, дитсадки, що згорілі, розбиті дороги. Але найболючіше було бачити хрести на городах. Жодне фото чи відео не передасть того, що я бачила тут, на місці, – наголосила прем’єрка.

Гаврилиця заявила також, що підтримує міжнародне розслідування воєнних злочинів на території України.

Кожен громадянин України, особливо жінки та діти, які зазнали жорстокості та нелюдського поводження, заслуговує на справедливість, – додала вона.

Крім того, голова Кабміну наголосила, що Молдова залишається другом та партнером України.

Ми підтримуватимемо Україну всім, чим зможемо, – підкреслила Гаврилиця.

Прем’єр-міністр повідомила, що зустрінеться у Києві зі своїм українським колегою Денисом Шмигалем та членами кабміну.

Ми домовилися обговорити різні питання, що стосуються енергетики, транспорту, освіти, а також європейської інтеграції Молдови та України, – зазначила глава Кабміну Молдови.

Також ми раніше писали про те, що в Ірпінь Київської області приїхав міністр оборони Словенії Мар’ян Шарець. Він побував на скаліченій війною вулиці 10-а лінія.
Крім того, розповідали, що 3 листопада президентка Грецької Республіки Катерина Сакелларопулу побувала у містах Київської області, які найбільше постраждали від навали армії рф.
Джерело: 44.ua

Нагору