Жінкам, які борються за життя своїх полонених чоловіків, синів та батьків, присвятили виставку
Війна 13:02, 8.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Фотовиставка «Не мовчи. Полон вбиває» відкрилась у Національному музеї «Київська картинна галерея».
Вона створена, щоб підтримати жінок, які щодня ведуть боротьбу на різних фронтах: воюють, волонтерять, допомагають пораненим бійцям. Але головне – це підтримка тих, хто долає біль та відчай від невідомості про долю своїх близьких, що потрапили в полон, та продовжує боротися за їхнє життя.
Відвідати виставку можна до 14 липня.