Жартома «замінував» столичний ліцей: підлітка та його батьків притягнули до відповідальності

Общество 14:18, 22.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Батькам загрожує штраф.

Днями до правоохоронців надійшло повідомлення про закладену вибухівку в одному з навчальних закладів Дніпровського району.

Про це повідомили у поліції Києва.

Зі слів правоохоронців, адміністрація ліцею евакуювала учнів та вчителів, а співробітники поліції в цей час ретельно перевірили будівлю та прилеглу до неї територію.

Проте жодних небезпечних предметів виявлено не було.

Під час подальшої перевірки правоохоронці встановили, що хибний виклик здійснив 13-річний учень ліцею.

Він пояснив, що повідомив в поліцію про «замінування» заради розваги.

З «жартівником» ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду, а на батьків склали адміністративні матеріали.

Батькам загрожує штраф.

Цьогоріч затримали киянку, яка зателефонувала на 112 аби перевірити як швидко приїдуть на допомогу, їй загрожує штраф. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».

Нагору