Зґвалтували та пограбували неповнолітню: двоє покидьків отримали 9 років ув’язнення
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Двоє чоловіків – 41 та 29 років зґвалтували 15-річну дівчину у недобудові на Печерську. Потім вони відібрали у неї мобільний телефон та переказали собі 1000 гривень.
Як зазначають правоохоронці, один з них вже 5 разів був засуджений за крадіжки, а його спільник сидів за розбої та завдання тяжких тілесних ушкоджень.