Збував кокаїн та амфетамін на території столиці: поліцейські затримали наркоторговця + ФОТО

Кримінал 09:28, 16.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Чоловік продавав “товар” через один із месенджерів.

За місцем мешкання зловмисника правоохоронці вилучили порошкоподібну речовину білого кольору, частина якої була розфасована у зіп-пакети, електронні ваги, гроші та мобільний телефон, за допомогою якого чоловік домовлявся про продаж.

Вилучені речові докази поліцейські направили на експертизу, яка підтвердила наявність у пакунках амфетаміну та кокаїну, вагою 10 та 19,5 грамів.

Наркозбувачем виявився 39-річний киянин, якого поліцейські затримали у порядку ст. 208 КПК.

Слідчі Голосіївського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 307 ККУ – незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах.

Фігуранту загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагору