Збували наркотики на 5 млн грн щомісяця: у Києві поліцейські затримали наркоділків + ФОТО
Кримінал 10:35, 30.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Підозрювані — 30-річний організатор та четверо спільників, які розповсюджували щомісяця декілька кілограмів наркотичних засобів. Серед заборонених речовин – метадон, мефедрон, амфетамін, канабіс та інші види наркотиків.
Замовлення клієнтам відправлялись поштою або ж шляхом закладок. Щомісячна вартість реалізованих речовин сягала 5 млн грн.

Поліцейські провели обшуки за місцями проживання фігурантів та вилучили «товар». Підозрювані знаходяться під арештом, їм загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.