Завтра біля станції метро «Звіринецька» пройде акція на підтримку військовополонених
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Щонеділі родичі, друзі та небайдужі кияни у публічних місцях нагадують про тих, хто досі перебуває в полоні.
22 червня акція «Не мовчи! Полон вбиває» розпочнеться о 17:00 на бульварі Миколи Міхновського.
Організатори наголошують: мовчання вбиває. Суспільство не має права забути про тих, хто щодня бореться за життя у полоні, а також про тих, чия доля досі залишається невідомою.