Завтра біля станції метро «Звіринецька» пройде акція на підтримку військовополонених

Акція, Війна 15:39, 21.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Щонеділі родичі, друзі та небайдужі кияни у публічних місцях нагадують про тих, хто досі перебуває в полоні.

22 червня акція «Не мовчи! Полон вбиває» розпочнеться о 17:00 на бульварі Миколи Міхновського.

Організатори наголошують: мовчання вбиває. Суспільство не має права забути про тих, хто щодня бореться за життя у полоні, а також про тих, чия доля досі залишається невідомою.

Нагору