Завдяки прокуратурі поповнено бюджет столиці на понад 5 млн гривень, які стягнуто з підприємства за користування землею
Поділитися в
Копіювати посилання
Святошинська окружна прокуратура м. Києва забезпечила примусове виконання рішення Господарського суду м. Києва та стягнення з приватного товариства до бюджету столиці понад 5 млн гривень за користування двома земельними ділянками у Святошинському районі столиці.
У червні 2024 році прокуратура в інтересах держави в особі Київської міської ради звернулась до Господарського суду м. Києва з позовом до приватного товариства, яке упродовж 2021-2023 штучно занизило плату за користування землею комунальної власності і замість сплати 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сплачувало 3%.
Суди обох інстанцій погодились із позицією прокуратури та стягнули до бюджету понад 5 млн гривень.
Наразі судове рішення остаточно виконано, гроші надійшли до бюджету столиці.
Пресслужба Київської міської прокуратури