Засіб від тарганів та щуряча отрута: в КМДА розповіли, чим труїлися столичні діти

Суспільство 10:09, 6.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві понад 200 дітей різного віку лише цього року потребували екстреної медичної допомоги та госпіталізації через отруєння токсичними речовинами.
Про таку статистику повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.
Вона додала, що майже у 100% випадків таких епізодів не сталося б, якби дорослі були уважнішими.
Так, лише з тих дітей, до яких виїжджали бригади столичних "швидких", третина – хлопчики та дівчата до 9 років, із яких більшість до 5 років. Найменшому постраждалому лише 11 місяців.

Абсолютно різні, залишені дорослими в доступних місцях медикаменти, засіб від тарганів, гель для прання, капсули із пральним порошком, щуряча отрута – це те, що маленькі діти встигають донести до рота та проковтнути за лічені хвилини. У підлітків дещо інший «набір»: здебільшого вони труяться алкоголем або лікарськими засобами, що вживають у великій кількості, – розповіла Валентина Гінзбург.

Вона закликала мам і татусів, бабусь і дідусів бути пильними. Адже за маленькою дитиною необхідний постійний нагляд. Навіть короткочасне відволікання на телефон або домашні справи може коштувати їй життя. 
Раніше ми розповідали, що у Києві притягнули до адміністративної відповідальності батьків учня, який цькував однокласника
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору