Заради помсти киянин підпалив авто
Кримінал 09:12, 18.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник, 33-річний мешканець столиці, побачив у дворі однієї з багатоповерхівок Дніпровського району автомобіль марки Toyota, який здався йому схожим на той, що ніби-то ледь не наїхав на нього на одній з вулиць.
Порушник вночі підпалив пластикову пляшку із легкозаймистою речовиною та поклав її під авто, внаслідок чого транспортний засіб вогнем було знищено майже повністю. За скоєне палію загрожує до 10 років увʼязнення.
